MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Groups
pt: Grupos

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Overview
pt: Visão geral

en: Edit
pt: Editar

en: default
pt: padrão

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Company
pt: Empresa

en: Full name
pt: Nome completo

en: English
pt: Inglês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Lists
pt: Listas

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %label?

en: test
pt: teste

en: Account
pt: Conta

en: View mode
pt: Modo de exibição

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --

en: !label of field %name
pt: !label do campo %name

en: Description format
pt: Formato da descrição

en: Telephone number
pt: Número de telefone
