MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: English
sr: енглески

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Lists
sr: Листе

en: View mode
sr: Врста приказа
