MailUp Newsletter Module (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen
