MailUp Newsletter Module (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: default
fa: پیش‌فرض

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Company
fa: شرکت

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: English
fa: انگلیسی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: Account
fa: حساب

en: Subscribed
fa: مشترک

en: Sign Up
fa: عضویت

en: View mode
fa: نحوه نمایش
