MailUp Newsletter Module (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: default
fi: oletus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Company
fi: Yritys

en: Full name
fi: Koko nimi

en: English
fi: englanti

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Lists
fi: Listat

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: test
fi: testaa

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: View mode
fi: Näyttötila

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: !label of field %name
fi: Etiketti !label kentälle %name

en: Description format
fi: Kuvauksen muoto

en: Telephone number
fi: Puhelinnumero
