MailUp Newsletter Module (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Groups
gl: Grupos

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Company
gl: Compañía

en: Full name
gl: Nome completo

en: English
gl: Inglés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Account
gl: Conta

en: View mode
gl: Modo de vista

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
