MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Account
am: መለያ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
