MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Groups
bs: Grupe

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: English
bs: Engleski

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Account
bs: Korisnički račun
