MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Groups
et: Grupid

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Company
et: Asutus

en: Full name
et: Täisnimi

en: English
et: Inglise keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Lists
et: Nimekirjad

en: test
et: testi

en: Account
et: Konto

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: Telephone number
et: Telefoninumber
