MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Groups
eu: Multzoak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Full name
eu: Izen osoa

en: English
eu: Ingelesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Account
eu: Kontua

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --

en: Initial setup
eu: Hasierako ezarpenak

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
