MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Account
gu: ખાતુ
