MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Groups
ja: グループ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: default
ja: デフォルト

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Company
ja: 会社

en: Full name
ja: フルネーム

en: English
ja: 英語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Lists
ja: リスト

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: Account
ja: アカウント

en: Subscribed
ja: 配信登録済

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Telephone number
ja: 電話番号
