MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Groups
lt: Grupės

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Company
lt: Įmonė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: English
lt: Anglų

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: test
lt: testas

en: Account
lt: Paskyra

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
