MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Groups
mr: समुह

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: default
mr: मुलभूत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: English
mr: इंग्लीश

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Account
mr: खाते

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
