MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Groups
se: Joavkkut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: Account
se: konto
