MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Groups
ar: مجموعات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: default
ar: المبدئي

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: English
ar: إنجليزية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Lists
ar: قوائم

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Account
ar: الحساب

en: Subscribed
ar: مشترك

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
