MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Groups
be: Групы

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Full name
be: Поўнае імя

en: English
be: Ангельская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Account
be: Акаўнт

en: View mode
be: Лад выгляду
