MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: English
bg: Английски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: test
bg: тест

en: Account
bg: Акаунт

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители
