MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Groups
ca: Grups

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Company
ca: Empresa

en: Full name
ca: Nom complet

en: English
ca: Anglès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Lists
ca: Llistes

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Account
ca: Compte

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Parameter Name
ca: Nom del paràmetre

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Telephone number
ca: Número de telèfon
