MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: default
cy: rhagosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Company
cy: Cwmni

en: Full name
cy: Enw llawn

en: English
cy: Saesneg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Account
cy: Cyfrif
