MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Groups
fr: Groupes

en: Cancel
fr: Annuler

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Language
fr: Langue

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: default
fr: défaut

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Company
fr: Société

en: Callback URL
fr: URL de la procédure de rappel (callback)

en: Full name
fr: Nom complet

en: English
fr: Anglais

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Lists
fr: Listes

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: Account
fr: Compte

en: Subscribed
fr: Abonné

en: Sign Up
fr: S'inscrire

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: !label of field %name
fr: !label du champ %name

en: Initial setup
fr: Configuration initiale

en: Description format
fr: Format de description

en: Telephone number
fr: Numéro de téléphone
