MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Groups
hu: Csoportok

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: default
hu: alapértelmezés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Company
hu: Cég

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Full name
hu: Teljes név

en: English
hu: angol

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Lists
hu: Listák

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: test
hu: teszt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: API Credentials
hu: API kulcsok

en: View mode
hu: Nézetmód

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label

en: Telephone number
hu: Telefonszám
