MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Account
ku: هەژمار
