MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Account
si: ගිණුම
