MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Groups
sk: Skupiny

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Full name
sk: Celé meno

en: English
sk: Angličtina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Account
sk: Účet

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
