MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....
