MailUp Newsletter Module (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Groups
uk: Групи

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: default
uk: замовчування

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Company
uk: Компанія

en: Full name
uk: Повна назва

en: English
uk: Англійська

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Lists
uk: Списки

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Company Name
uk: Назва організації

en: test
uk: тест

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Parameter Name
uk: Назва параметру

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: !label of field %name
uk: !label поля %name

en: Description format
uk: Формат опису

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: Not subscribed
uk: Не підписаний
