MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Groups
cs: Skupiny

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Company
cs: Společnost

en: Full name
cs: Celé jméno

en: English
cs: Anglicky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Lists
cs: Seznamy

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Account
cs: Účet

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo
