MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Groups
el: Ομάδες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Company
el: Εταιρία

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Lists
el: Λίστες

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Account
el: Λογαριασμός

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
