MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: English
eo: Angla

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Account
eo: Konto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
