MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Groups
kk: Группалар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Full name
kk: Толық аты

en: English
kk: Ағылшын

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Account
kk: Есеп
