MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Groups
mg: Vondrona

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: English
mg: Anglisy

en: Account
mg: Kaonty
