MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Groups
nn: Grupper

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: default
nn: standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: English
nn: Engelsk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Account
nn: Konto
