MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Groups
ro: Grupuri

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: default
ro: implicit

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Company
ro: Companie

en: Full name
ro: Numele complet

en: English
ro: Engleză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Lists
ro: Liste

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Account
ro: Cont

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: -- Select --
ro: -- Selectează --

en: Telephone number
ro: Număr de telefon
