MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: English
sl: Angleščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Account
sl: Račun
