MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Groups
sv: Grupper

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: default
sv: förvald

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Company
sv: Företag

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: English
sv: Engelska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Lists
sv: Listor

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Account
sv: Konto

en: View mode
sv: Visningsläge

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: !label of field %name
sv: !label för fält %name

en: Description format
sv: Format på beskrivning

en: Telephone number
sv: Telefonnummer

en: Please provide a valid URL.
sv: Ange en giltig URL.
