MailUp Newsletter Module (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Company
th: บริษัท

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Lists
th: รายการ

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: !label of field %name
th: !label ของ %name
