MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Groups
af: Groepe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: English
af: Engels

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Account
af: Rekening
