MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
