MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Groups
he: קבוצות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Company
he: חברה

en: Full name
he: שם מלא

en: English
he: אנגלית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Lists
he: רשימות

en: Account
he: חשבון

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Telephone number
he: מספר טלפון
