MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Groups
hr: Grupe

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Full name
hr: Puno ime

en: English
hr: Engleski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Lists
hr: Liste

en: Account
hr: Račun
