MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre
