MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: English
mn: Англи

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани
