MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
