MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Groups
nl: Groepen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Company
nl: Bedrijf

en: Full name
nl: Volledige naam

en: English
nl: Engels

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Lists
nl: Lijsten

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Subscribed
nl: Ingeschreven

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: !label of field %name
nl: !label van veld %name

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.
