MailUp Newsletter Module (7.x-1.4) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: English
ky: Англисче
