MailUp Newsletter Module (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Groups
ne: समूह

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Account
ne: खाता

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
