Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Your name
ga: Do ainm

en: Today
ga: Inniu
