Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: user
os: архайæг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
