Make Meeting Scheduler (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: user
sr: корисник

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Your name
sr: Име

en: Anonymous
sr: Анонимни
